Нагороди ТОВ "Алтосан"

 За довгі роки свого існування фірма "Алтосан" отримала безліч нагород. Підприємство регулярно бере участь у виставках, всіляких конкурсах і благодійних заходах, про що має відповідні дипломи та відзнаки.

  Слід зазначити, що підприємство постійно нарощує свої якісні показники і вже в 2006 році фірма стала переможцем національного рейтинг-конкурсу "Кращі підприємства України" в номінації приладобудування.

 В цьому ж році підприємство отримало нагороду і стає лауреатом престижної європейської номінації "Best Enterprises of Europe".

 Також фірма займається активно благодійною діяльністю, за що була удостоєна в 2006 році звання переможця в номінації "Спонсор року" за версією авторитетного видання F + S.

  Але одним з найбільших досягнень фірми стало присвоєння в 2007 році продукції фірми знак якості "Вища Проба". Цим знаком відзначають лише найкращі в своїх номінаціях товари і послуги українських виробників. Так що продукцію фірми «Алтосан» сміливо можна називати якісною, що підтверджено даними знаком.


Про підприємство Послуги Продукція Прайс Замовити Документація КОНТАКТИ Регистрация Вход
©  Алтосан.