ЗАПРОШУЄМО ВАС НА НАШ НОВИЙ РЕСУРС

 

https://altosan.net

 

 

   

Історія фірми "Алтосан" бере початок фактично з 1989 р, коли була організована фірма СП "Протос" - спільне Канадсько-Радянське підприємство, що має офіси і філіали в Києві, Москві, Ризі, Чернівцях, Єревані. Основними напрямками діяльності підприємства були телефонний зв"язок, ремонт електричних двигунів, випуск гумово-технічних виробів і навіть робота з дорогоцінними металами. Фірма росла і розширювалася, і в 1991 році по праву  могла називатися підприємством союзного значення.


          У 1991 році почався "парад суверенітетів" союзних республік, завдяки якому держава СРСР перестала існувати. Україна стала суверенною державою і філії підприємства опинилися по різні боки кордонів. Тому в січні 1992 року було прийнято рішення - Київське відділення СП зареєструвати як нову фірму, яка і отримала назву "Алтосан". Пріоритетними напрямками розвитку фірми були обрані телефонний зв"язок і пожежна автоматика для будівель і споруд.

 

      З 1994 року підприємство спеціалізується в області інженерно-технічних систем протипожежного захисту.

      З 1995 року підприємство починає просування на ринку України систем аерозольного пожежогасіння.

      У 1998 році, використовуючи передовий досвід в області гасіння пожеж, а також на підставі вивчення ринку і діючих зразків пожежної автоматики імпортного та вітчизняного виробництва, приймається рішення про початок наукових розробок приладів управління пожежогасінням, не мають аналогів ні на ринку України, ні на ринках зарубіжних країн.

      У 2000 році з"являється перший плід наукової роботи фахівців підприємства - комплекс "Алто 2000". Прилад вийшов настільки вдалим, що випускається і до сих пір, пройшовши лише модернізацію за стандартами ДСТУ EN54 (європейські норми по протипожежній техніці). В цьому ж році відкривається ще одне дочірнє підприємство, яке займається обслуговуванням вже змонтованих і введених в експлуатацію систем протипожежного захисту.

      Починаючи з 2006 року, підприємство кардинально переглядає стратегію свого розвитку. Колектив поповнюється молодими перспективними фахівцями, які зміцнюють лідерські позиції фірми на ринку України. У цьому їм допомагають співробітники, які стояли біля істоків фірми "Алтосан". В цілому колектив омолоджується на 60%.

      На сьогоднішній день ТОВ "Алтосан" успішно діє на ринку України, а також виходить на ринки інших країн. Продукція підприємства заявлена на сертифікацію в декількох країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

      На підприємстві з 2009 року впроваджена система ISO 9001.

ТОВ Алтосан є:

     - Співзасновником Міжнародної асоціації "Пожежна безпека України"

     - Співзасновником фонду "Сприяння державної пожежної охорони"

     - Членом технічного комітету по впровадженню ЕN 54 в Україні в частині пожежної автоматики.

     - Співзасновником "ВГО" Український Союз пожежної та техногенної безпеки ".     

 


Про підприємство Послуги Продукція Прайс Замовити Документація КОНТАКТИ Регистрация Вход
©  Алтосан.