Керівникам підприємст і установ

 

Наша компанія - офіційний ексклюзивний дистриб"ютор АТ «НПГ Гранит-Саламандра» - основною спеціалізацією якого є розробка і виробництво генераторів і автономних установок вогнегасного аерозолю. Компанія займає одну з лідируючих позицій у світі. Генератори і автономні пристрої відповідають європейським стандартам якості, забезпечують оперативне аерозольне пожежогасіння на будь-яких закритих об"єктах. Завод з виробництва генераторів АГС сертифікований за міжнародною системою ISO 9001: 2008 - генератори вогнегасного аерозолю виробляються на сучасному обладнанні і проходять багатоступінчастий контроль якості.


ТОВ «НВП АЛТОСАН» стояв у істоків впровадження і просування аерозольного пожежогасіння в Україні. З 1996 року  цей напрямок є одним з пріоритетних у нашій діяльності. За весь цей час, фахівцями нашої компанії спільно з фахівцями МНС, інших відомств, були проведені сотні випробувань генераторів вогнегасного аерозолю. Ми розробляли і впровадили нормативні документи, що регламентують проектування та застосування систем аерозольного пожежогасіння в Україні.


Будучи першою компанією, яка запровадила використання генераторів вогнегасного аерозолю на території України, ми несемо і особливу відповідальність за те, як цей вид пожежогасіння розвивається, вдосконалюється. Ми постійно ведемо пошук і впроваджуємо більш ефективні рішення в застосуванні генераторів вогнегасного аерозолю.


На сьогоднішній день на ринку України присутні кілька виробників генераторів вогнегасного аерозолю. Головним критерієм у прийнятті оптимального рішення при виборі виробника будь-якого товару, є критерій - «ціна-якість». За нашою суб"єктивною оцінкою, генератори вогнегасного аерозолю, виробництва АТ «НПГ Гранит-Саламандра» за цією оцінкою, знаходяться далеко попереду, в порівнянні з іншими виробниками. А з огляду на той факт, що генератори вогнегасного аерозолю застосовуються в системах пожежогасіння, які відповідають за безпеку не тільки будівель і споруд, матеріальних цінностей, а часто і за здоров"я і життя людей, що опинилися в палаючому будинку, гарантія якості цієї продукції стоїть на одному з головних місць.


Останнім часом, вже протягом більше року, до нас звертаються наші клієнти з питаннями, що стосуються появи на ринку нових генераторів вогнегасного аерозолю, нібито українського виробника - ТОВ «Експерт 112». Інформації про цю компанію багато і вона досить суперечлива, неоднозначна. Ми не беремо на себе відповідальність ні засуджувати діяльність цієї компанії, ні тим більше давати судження про якість виробленої цією компанією продукції. Наводимо лише факти:


- Вся інформаційна підтримка, з якої виробник ТОВ «Експерт 112» вийшов на ринок протипожежних послуг, є грубим плагіатом:

 

· Сайт ТОВ «Експерт 112» (http://expert112.com.ua) використовує контент компанії ТОВ «Експерт 01» (http://expert-01.com). . Це може означати, що те, як себе позиціонує компанія ТОВ "Експерт 112" і ким  є насправді - може бути не одне і те ж.


· Вся технічна документація на обладнання, яке випускається цією компанією - повний плагіат з паспортів АГС виробництва АТ «НПГ Гранит-Саламандра», перекладений тільки на українську мову.

 

- Сертифікат ТОВ «Експерт 112» на генератори отриманий тільки на маркування, упаковку і т.п.     Вогневих випробувань не проводилося.


- Сертифікат ТОВ «Експерт 112» на генератори виданий на всю лінійку - під загальною назвою. На які конкретно моделі генераторів виданий сертифікат не зрозуміло.


- По вузлам запуску генераторів також багато питань. Розуміючи, що вузол запуску генератора є однією з найважливіших складових його працездатності, отримати будь яку інформацію про них ми не змогли ні на пряму від виробника, ні через будь-які інші джерела.

 

З огляду на вищевикладене, застосування генераторів вогнегасного аерозолю, виробництва ТОВ «Експерт 112», для себе вважаємо передчасним, до отримання підтвердження ефективності застосування цих генераторів і приведення технічної документації в повну відповідність з нормами.

        

 

  

             Головний інженер                П. Л. Шаповалов              


Про підприємство Послуги Продукція Прайс Замовити Документація КОНТАКТИ Регистрация Вход
©  Алтосан.